Aku XTLINE Aku řetězová pila bezuhlíková 36 V + 2 baterie 4.0 Ah + nabíječka 3.0 A XTLINE Aku řetězová pila bezuhlíková 36 V + 2 baterie 4.0 Ah + nabíječka 3.0 A
Neohodnoceno
Akumulátorová řetězová pila je určená pro řezání, zkracování palivového dřeva, stavebního řeziva nebo ořezávání větví. Výměna řetězu bez nutnosti použití nářadí. Řetěz a lišta Oregon o délce 350 mm obstarává dostatečně dlouhý prořez dřevěného materiálu v délce až 260 mm. Součást balení je 2x baterie 4.0 Ah a nabíječka 3.0 A.
Balení produktu:
| Délka | 480 mm |
| Šířka | 235 mm |
| Výška | 230 mm |
| Hmotnost | 6,54 kg |
Detailní popis produktu
TECHNICKÉ PARAMETRY
| XT102870 | Aku řetězová pila bezuhlíková 36 V |
| XT102884E | 2x Aku baterie Li-Ion 18 V, 4.0 Ah |
| XT102792 | Nabíječka baterie Li-Ion 2x18 V, 3.0 A |
| Napětí | 36 V |
| Otáčky | 10000 ot/min |
| Rychlost řetězu | 0-19 m/s |
| Délka lišty | 350 mm |
| Tloušťka lišty | 1,3 mm |
| Rozteč řetězu | 3/8“ |
| Počet článků | 52 |
| Objem olejové nádrže | 160 ml |
| Typ motoru | bezuhlíkový |
| Doporučený pilník na řetěz | 4 mm |
| Hladina akustického tlaku (LpA) | 91,6 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA) | 101,4 dB |
| Krytí | IPX0 |
| Ostatní vlastnosti | automatické mazání řetězu, bezpečnostní brzda, lišta a řetěz Oregon |
| Prodejní obal | krabice |
Návod k použití: https://b2bk2.xtline.com/K2Picture/XTLINE/19/2000000352/22047_XT102870-2B4.PDF
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 6.7 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?69f05d51)

