Aku XTLINE Aku úhlová bruska 18 V, 115 mm XTLINE Aku úhlová bruska 18 V, 115 mm
Neohodnoceno
Akumulátorová bruska slouží k řezání, broušení a dělení materiálu. Rukojeť s možností nastavení ve třech polohách umožňuje lepší kontrolu. Bruska je bez akumulátoru a nabíječky. Nabíječku a samostatné akumulátory je možné dokoupit zvlášť.
Balení produktu:
| Délka | 320 mm |
| Šířka | 135 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hmotnost | 1,87 kg |
Detailní popis produktu
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Napětí | 18 V |
| Otáčky | 10 000 ot/min |
| Průměr kotouče | 115 mm |
| Závit vřetene | M14 |
| Hladina akustického tlaku (LpA) | 85 dB ± 3 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA) | 96 dB ± 3 dB (A) |
| Izolace | třída ochrany II |
| Krytí | IPX0 |
| Vibrace | 6,151 m/s2 ± 1,5 m/s2 |
| Součást balení | klíč, rukojeť |
| Prodejní obal | krabice |
| Hmotnost bez baterie | 1,6 kg |
Návod k použití: https://b2bk2.xtline.com/K2Picture/xtline/19/2000000352/23225-xt102720_manual.pdf
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brusky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?69f05d51)

