Tyto vruty jsou oblíbené pro svoji časově nenáročnou a přesnou instalaci, oproti dříve používaným hrotům natloukacím je také nutné zdůraznit lepší instalaci vrutu v podkladovém materiálu. Při montáži dochází ke specifickému udusání okolního podkladového materiálu a závit na dříku hrotu nám výrazně usnadňuje fixaci hrotu v zemině. Nespornou výhodou použití zemních vrutů je také jejich snadná demontáž.
Výhody zemních vrutů
- Úspora nákladů a času výstavby
- Výstavba základů bez betonování
- Jednoduchá a rychlá montáž
- Po montáži ihned plně zatížitelné
- Variabilita a univerzálnost řešení
- Nedochází k poškození pozemku
- Opakované použití
Patka pilíře umožňuje výškového nastavení a je určena pro připevnění dřevěných hranolů a trámků.
Vhodné pro výstavbu přístřešků, pergol, plotů, zahradních staveb a dřevostaveb.
Detailní popis produktu
Technické parametry
| Váha balení | 2.93 kg |
|---|---|
| Rozměr L | 800 mm |
| Rozměr V | 550 mm |
| Rozměr H | 80 mm |
| Povrchová úprava | Zinek žárový |
| Rozměr B | 80 mm |
| Síla S | 4 mm |
| Materiál | Fe - ocel |
| Délka | 800 mm |
| Obsah balení | 1 ks |
| Třída provozu | 3 (EN 1995-1-1) |
| Počet otvorů o10.5 mm | 4 x |
| Počet otvorů o18 mm | 2 x |
| Počet otvorů o5 mm | 4 x |
| Váha za MJ | 2.93 kg |
| Balení obsahuje | 1 ks |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zemní vruty s patkou pilíře |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 8591530252783 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?69f05d51)

