Technologie použití zemních vrutů je velmi mladá a vysoce efektivní. Tyto vruty jsou oblíbené pro svoji časově nenáročnou a přesnou instalaci, oproti dříve používaným hrotům natloukacím je také nutné zdůraznit lepší instalaci vrutu v podkladovém materiálu. Při montáži dochází ke specifickému udusání okolního podkladového materiálu a závit na dříku hrotu nám výrazně usnadňuje fixaci hrotu v zemině. Nespornou výhodou použití zemních vrutů je také jejich snadná demontáž.
Výhody zemních vrutů
- Úspora nákladů a času výstavby
- Výstavba základů bez betonování
- Jednoduchá a rychlá montáž
- Po montáži ihned plně zatížitelné
- Variabilita a univerzálnost řešení
- Nedochází k poškození pozemku
- Opakované použití
Detailní popis produktu
Technické parametry
| Váha balení | 2.4 kg |
|---|---|
| Rozměr H | 80 mm |
| Rozměr B | 75 mm |
| Délka | 700 mm |
| Obsah balení | 1 ks |
| Třída provozu | 3 (EN 1995-1-1) |
| Povrchová úprava | Zinek žárový |
| Materiál | Fe - ocel |
| Počet otvorů o10 mm | 6 x |
| Průměr d | 10 mm |
| Rozměr V | 700 mm |
| Rozměr L | 135 mm |
| Váha za MJ | 2.4 kg |
| Balení obsahuje | 1 ks |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zemní vruty - typ U |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.7 kg |
| EAN: | 8591530125032 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?69f05d51)

