XTLINE Aku baterie Li-Ion 18 V | 4.0 Ah SAMSUNG
Neohodnoceno
Li-Ion baterie s novým, velkokapacitním typem článků Samsung, zaručující vysoký výkon a dlouhou životnost při zachování kompatkních rozměrů. Baterie má indikaci pro kontrolu stavu nabití a pogumovaný povrch zaručuje jednoduchou manipulaci. Baterie je určena pro větší zátěž a nářadí s vyšší odběrem energie, jako je úhlová bruska, kotoučová pila, pneumatické kladivo apod.
Balení produktu:
| élka | 130 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hmotnost | 0,7 kg |
Detailní popis produktu
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Napětí | 18 V |
| Kapacita | 4.0 Ah (72 Wh) |
| Počet článků | 5 |
| Typ článků | SAMSUNG / 21700 |
| Typ akumulátoru | Lithium-Ion |
| Provozní teplota | +10°C až +30°C |
| Hmotnost | 0,6 kg |
Návod k použití: https://b2bk2.xtline.com/K2Picture/XTLINE/19/2000000352/33604_XT102788_MANUAL.PDF
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?69f05d51)

