XTLINE Aku baterie Li-Ion 18 V | 5.0 Ah, EVE
Neohodnoceno
Baterie je napájena kvalitními články značky EVE, které zaručují vynikající výkon a životnost. Baterie má indikaci pro kontrolu stavu nabití a pogumovaný povrch zaručuje jednoduchou manipulaci.
Balení produktu:
| Délka | 130 mm |
| Šířka | 85 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hmotnost | 0,7 kg |
Detailní popis produktu
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Napětí | 18 V |
| Kapacita | 5.0 Ah (90 Wh) |
| Počet článků | 10 |
| Typ článků | EVE |
| Typ akumulátoru | Lithium-Ion |
| Provozní teplota | +10°C až +30°C |
| Hmotnost | 0,8 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?69f05d51)

