XTLINE Aku kombinované pneumatické kladivo bezuhlíkové SDS PLUS 18 V
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
Akumulátorové kombinované kladivo je určeno pro vrtání a sekání do zdiva a betonu, k odsekávání omítek, obkladů, vrtání kotevních i průchozích otvorů a jádrové vrtání. Má funkci přepínání mezi vrtáním, vrtáním s příklepem, aretace polohy sekáče a sekáním. Kladivo je bez akumulátoru a nabíječky. Nabíječku a samostatný akumulátor je možné dokoupit zvlášť.
Balení produktu:
| Délka | 315 mm |
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hmotnost | 3,1 kg |
Detailní popis produktu
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Napětí | 18 V |
| Otáčky | 0-950 ot/min |
| Počet úderů | 0-4300 úderů/min |
| Síla úderu | 2,2 J |
| Max. průměr vrtání | ocel 13 mm, beton 16 mm, dřevo 35 mm |
| Poměr vrtání/sekání | 80/20 % |
| Typ motoru | bezuhlíkový |
| Funkce | vrtání, vrtání s příklepem, aretace polohy sekáče a sekání |
| Upínání | SDS PLUS |
| Hladina akustického tlaku (LpA) | 91,3 dB ± 3 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA) | 99,3 dB ± 3 dB (A) |
| Vibrace | 14,48 m/s2 ± 1,5 m/s2 (K) |
| Krytí | IPX0 |
| Součást balení | rukojeť, hloubkový doraz |
| Prodejní obal | krabice |
| Hmotnost bez baterie | 2,7 kg |
Návod k použití: https://b2bk2.xtline.com/K2Picture/xtline/19/2000000352/34878-xt102842_manual.pdf
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kladiva |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 8592021446056 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?69f05d51)

