XTLINE Aku mečová pila bezuhlíková 18 V
Neohodnoceno
Akumulátorová mečová pila s bezuhlíkovým motorem slouží pro lepší přístup na těžko dosažitelná místa. Výhodou je zlepšené vyvážení a snadná manipulace díky umístění motoru. Dokonalý pomocník pro instalatéry a jiné řemeslníky. Má nastavení dorazu, rychloupínací systém pro výměnu pilového plátku a nastavení předkmitu. Pila je bez akumulátoru a nabíječky. Nabíječku a samostatný akumulátor je možné dokoupit zvlášť.
| Délka | 480 mm |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hmotnost | 3 kg |
Detailní popis produktu
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Napětí | 18 V |
| Otáčky | 0 - 3100 ot/min |
| Max. prořez | dřevo 120 mm, kov 10 mm |
| Délka zdvihu | 28 mm |
| Typ motoru | bezuhlíkový |
| Hladina akustického tlaku (LpA) | 79 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA) | 90 dB |
| Krytí | IPX0 |
| Ostatní vlastnosti | rychloupínací systém, přepínač předkmitu, elektronická regulace rychlosti |
| Součást balení | 1x pilový list na dřevo, 1x na kov |
| Prodejní obal | krabice |
| Hmotnost bez baterie |
1,7 kg |
Návod k použití: https://b2bk2.xtline.com/K2Picture/xtline/19/2000000352/21966-xt102850_manual.pdf
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.2 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?69f05d51)

