XTLINE Aku multifunkční bruska 18 V
Neohodnoceno
Akumulátorová multifunkční bruska, která řeže a brousí sádrokarton, kov, dřevo, plasty, kompozity a další materiály. Aretace plátku nevyžaduje žádné nářadí, magnetická spona pro rychlou a snadnou výměnu příslušenství. Regulace otáček, rychloupínací systém, odsávání prachu a vestavěné LED světlo. Bruska je bez akumulátoru a nabíječky. Nabíječku a samostatný akumulátor je možné dokoupit zvlášť.
Balení produktu:
| Délka | 360 mm |
| Šířka | 145 mm |
| Výška | 92 mm |
| Hmotnost | 1,55 kg |
Detailní popis produktu
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Napětí | 18 V |
| Otáčky | 5000-20000 ot/min |
| Přepínač rychlostí otáček | ANO (polohy 1-6) |
| Oscilační úhel | 3° |
| Hladina akustického tlaku (LpA) | 96,8 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA) | 107,8 dB |
| Krytí | IPX0 |
| Ostatní vlastnosti | rychlupínací systém, LED osvětlení, elektronická regulace rychlosti |
| Součást balení | příslušenství 6 dílů |
| Prodejní obal | krabice |
| Hmotnost bez baterie | 1,2 kg |
Návod k použití: https://b2bk2.xtline.com/K2Picture/xtline/19/2000000352/23227-xt102725_manual.pdf
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brusky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?69f05d51)

