XTLINE Aku pásová bruska 18V
Neohodnoceno
Akumulátorová pásová bruska je vhodná pro plošné broušení dřeva i kovu. Pohodlnou manipulaci zajišťuje aretace vypínače. Vak k odsávání prachu je součástí přístroje. Bruska je bez akumulátoru a nabíječky. Nabíječku a samostatný akumulátor je možné dokoupit zvlášť.
Balení produktu:
| Délka | 280 mm |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hmotnost | 2,8 kg |
Detailní popis produktu
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Napětí | 18 V |
| Rychlost pásu | 120 - 380 m/min |
| Přepínač rychlostí otáček | ANO (polohy 1-6) |
| Rozměr brusné plochy | 75x457 mm |
| Hladina akustického tlaku (LpA) | 87 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA) | 98 dB |
| Izolace | třída ochrany II |
| Krytí | IPX0 |
| Vibrace | 2,5 m/s2 |
| Součást balení | sběrný vak |
| Prodejní obal | krabice |
| Hmotnost bez baterie | 2,4 kg |
Návod k použití: https://b2bk2.xtline.com/K2Picture/XTLINE/19/2000000352/21554_XT102755%20-%20NEW.PDF
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brusky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?69f05d51)

