XTLINE Aku přímočará pila 18 V
Neohodnoceno
Akumulátorová přímočará pila se využívá pro řezání dřeva, kovu, plastu apod. Má lehkou konstrukci, malý obvod rukojeti pro optimální kontrolu při řezání. Výkonný akumulátorový systém umožňuje použití i v silnějších nebo tvrdších materiálech. Nastavení předkmitu ve 3 stupních. Pila je bez akumulátoru a nabíječky. Nabíječku a samostatný akumulátor je možné dokoupit zvlášť.
Balení produktu:
| Délka | 270 mm |
| Šířka | 205 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hmotnost | 1,94 kg |
Detailní popis produktu
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Napětí | 18 V |
| Otáčky | 0-2700 ot/min |
| Přepínač rychlostí otáček | ANO (polohy 1-6) |
| Max. prořez | dřevo 80 mm, hliník 12 mm, kov 5 mm |
| Stupně předkmitu | 3 |
| Sklon řezu | 0°-45° |
| Upínání | T |
| Hladina akustického tlaku (LpA) | 79,4 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA) | 90,4 dB |
| Krytí | IPX0 |
| Ostatní vlastnosti | LED osvětlení, rychloupínací systém, elektronická regulace rychlosti |
| Součást balení | 2x pilový list, odsávací adaptér, pravítko |
| Prodejní obal | krabice |
| Hmotnost bez baterie | 1,7 kg |
Návod k použití: https://b2bk2.xtline.com/K2Picture/XTLINE/19/2000000352/23232_XT102735.PDF
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?69f05d51)

