XTLINE Aku rázový utahovák na 1/2" hlavice bezuhlíkový 18 V, 300 Nm
Neohodnoceno
Akumulátorový utahovák na 1/2” hlavice má tři režimy nastavení momentu s maximálním točivým momentem 300 Nm. Výhodou je kompaktní konstrukce s ergonomicky tvarovanou pogumovanou rukojetí pro perfektní manipulaci. Rázový utahovák je bez akumulátoru a nabíječky. Samostatný akumulátor a nabíječku je možné dokoupit zvlášť.
Balení prokuktu:
| Délka | 210 mm |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hmotnost | 1,3 kg |
Detailní popis produktu
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Napětí | 18 V |
| Otáčky | 0-1000 / 0-1800 / 0-2700 ot/min |
| Počet úderů | 0-1400 / 0-2520 / 0-3780 úderů/min |
| Nastavení točivého momentu | 120 / 180 / 300 Nm |
| Upínání | 1/2" |
| Hladina akustického tlaku (LpA) | 69 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA) | 80 dB |
| Krytí | IPX0 |
| Ostatní vlastnosti | LED osvětlení |
| Prodejní obal | krabice |
| Hmotnost bez baterie | 1,2 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rázové utahováky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?69f05d51)

