XTLINE Aku vytlačovací pistole 310 ml, 18 V
Neohodnoceno
Aku vytlačovací pistole je navržena pro snadné a rychlé aplikace tmelů a lepidel. Je kompatibilní s kartušemi o objemu 310 ml. Je vybavena regulací rychlosti. Ergonomický design zajišťuje pohodlné držení a snadnou manipulaci i při delším používání.
| Délka | 495 mm |
| Šířka | 255 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hmotnost | 2,57 kg |
Detailní popis produktu
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Napětí | 18 V |
| Rychlost posuvu | 0,7 - 11 mm/s |
| Regulace otáček | ANO (polohy 1-6) |
| Max. síla posuvu | 4500 N |
| Kapacita nástavce (pro kartuše) | 310 ml |
| Celková délka (L) | 457 mm |
| Hladina akustického tlaku (LpA) | 55,9 dB ± 3 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA) | 66,9 dB ± 3 dB (A) |
| Izolace | třída ochrany II |
| Krytí | IPX0 |
| Vibrace | 1,02 m/s2 ± 1,5 m/s2 |
| Prodejní obal | krabice |
| Hmotnost bez baterie | 2,1 kg |
Návod k použití: https://b2bk2.xtline.com/K2Picture/xtline/19/2000000352/21849-xt102815_manual.pdf
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pistole |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.7 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?69f05d51)

