XTLINE Nabíječka baterie Li-Ion 18 V | 3.5 A
Neohodnoceno
Nabíječka je určena pro šetrné nabíjení Li-Ion akumulátorů. Na přední části s LED kontrolkami stavu nabití baterie.
Balení produktu:
| Délka | 190 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hmotnost | 0,42 kg |
Detailní popis produktu
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Napětí | 230 V / 50 Hz |
| Příkon | 85 W |
| Výstupní napětí | 21.5 V |
| Nabíjecí proud | 3.5 A |
| Izolace | Protection class II |
| Krytí | IPX0 |
| Ostatní vlastnosti | LED indikace stavu baterie |
| Prodejní obal | box |
| Hmotnost | 0.4 kg |
Návod k použití: https://b2bk2.xtline.com/K2Picture/XTLINE/19/2000000352/21702_XT102790%20-%20NEW.PDF
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?69f05d51)

