XTLINE Teleskopický nástavec na mini pilu (1980 - 2430 mm)
Neohodnoceno
Teleskopický nástavec na mini pilu je ideálním řešením pro řezání větví ve vyšších výškách. S nastavitelnou délkou od 1980 mm do 2430 mm poskytuje flexibilitu a dosah. Součástí je i ramenní popruh, který je vhodný pro pohodlné používání během dlouhodobé práce.
Balení produktu:
| Délka | 1150 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hmotnost | 2,76 kg |
Detailní popis produktu
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Napětí | 18 V |
| Délka nástavce | 1980 - 2430 mm |
| Kompatibilita | XT102872, XT102972 |
| Izolace | třída ochrany II |
| Krytí | IPX0 |
| Prodejní obal | krabice |
| Hmotnost bez baterie | 1,5 kg |
Návod k použití: https://b2bk2.xtline.com/K2Picture/xtline/19/2000000352/34883-xt102873_manual.pdf
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?69f05d51)

