Mirma PH mínus pro snížení pH vody v bazénu 1,4kg

Kód: 420-12
Značka: Mirma
108 Kč –8 %
PH Minus
108 Kč –8 % 99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Skladem

Speciální granulátový přípravek sloužící ke snížení hodnoty pH vody v bazénu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MIRMA pH minus je přípravek určený ke snížení hodnoty pH bazénové vody. Ideální hodnota pH vody ke koupání má být v rozmezí 6,8-7,6. V tomto rozmezí působí dezinfekční přípravky s maximální účinností a bez negativních vedlejších účinků. Při hodnotách pH pod 6,8 může docházet ke zvýšenému narušování materiálů bazénu, blednutí barev a k podráždění očí a kůže. Hodnoty pH nad 7,6 mohou způsobit ve vodě mléčné zákaly, zápach po chloru, také podráždění očí a kůže a může docházet k ucpávání filtru.

Návod k použití: Potřebné množství přípravku (rozpuštěného ve vodě v plastové nádobě) pomalu přilévejte u přítoku vody do bazénu při zapnutém filtračním zařízení. Kontrolu hodnoty pH provádějte až po dokonalém promíchání. Tento postup opakujte, dokud pH není v požadovaném rozmezí. Do doby dokonalého promíchání přípravku filtračním zařízením je nutno vyloučit přítomnost osob v bazénu!

Hodnotu pH následně kontrolujte 1x týdně a zjištěné odchylky od ideální hodnoty regulujte přidáním přípravku MIRMA pH PLUS nebo MIRMA pH MINUS. Kontrola je nutná především před přidáváním dezinfekčních přípravků.

Dávkování: 17g přípravku (1 rovná polévková lžíce) na 1 m3 vody (1 000 l) sníží hodnotu pH přibližně o 0,2 (u tvrdé vody je většinou potřeba vyšší dávka).

Skladování: V původních dokonale uzavřených obalech v suchu při normální teplotě, odděleně od potravin, nápojů a krmiv.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénová chemie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.54 kg