Mirma PH plus pro zvýšení pH vody v bazénu 0,9kg

Kód: 420-10
Značka: Mirma
95 Kč –6 %
PH plus pro zvýšení pH vody v bazénu 0,9kg
95 Kč –6 % 89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Skladem

Speciální granulátový přípravek sloužící ke zvýšení hodnoty pH vody v bazénu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MIRMA pH PLUS je přípravek určený ke zvýšení hodnoty pH bazénové vody. Ideální hodnota pH vody ke koupání má být v rozmezí 6,8- 7,6. V tomto rozmezí působí dezinfekční přípravky s maximální účinností a bez negativních vedlejších účinků. Při hodnotách pH pod 6,8 může docházet ke zvýšenému narušování materiálů bazénu, blednutí barev a k podráždění očí a kůže. Hodnoty pH nad 7,6 mohou způsobit ve vodě mléčné zákaly, zápach po chloru, také podráždění očí a kůže a může docházet k ucpávání filtru.

Návod k použití: Potřebné množství přípravku (rozpuštěného ve vodě v plastové nádobě) pomalu přilévejte u přítoku vody do bazénu při zapnutém filtračním zařízení. Kontrolu hodnoty pH provádějte až po dokonalém promíchání. Tento postup opakujte, dokud pH není v požadovaném rozmezí. Do doby dokonalého promíchání přípravku filtračním zařízením je nutno vyloučit přítomnost osob v bazénu!

Hodnotu pH následně kontrolujte 1x týdně a zjištěné odchylky od ideální hodnoty regulujte přidáním přípravku MIRMA pH PLUS nebo MIRMA pH MINUS. Kontrola je nutná především před přidáváním dezinfekčních přípravků.

Dávkování: 11g přípravku (1 rovná polévková lžíce) na 1 m3 (1 000 l) vody zvýší hodnotu pH přibližně o 0,2 (u měkké vody je většinou potřeba vyšší dávka).

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénová chemie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.045 kg