Pro využití množstevních slev se prosím přihlaste ke svému zákaznickému účtu.

Sádrokartonové tmely a pasty

7 položek celkem
Roko Profitmel univerzální opravný tmel 1 kg
51,24 Kč bez DPH
62 Kč

Univerzální tmel pro opravy trhlin a spár ve zdivu a omítkách. Roko Profitmel se snadno zpracovává a je vhodný pro použití zejména v interiérech.

144
Rokofinal plus finální tmel pro sádrokartony
od 77,69 Kč bez DPH
od 94 Kč

Finální pasta připravena pro okamžitou aplikaci na konečnou úpravu jádrových omítek a především sádrokartonových konstrukcí. Na výběr více hmotnostních variant.

139
Rokoplast tmel pro montáž sádrokartonů
od 52,89 Kč bez DPH
od 64 Kč

Prášková hmota určená pro tmelení spár sádrokartonových konstrukcí, vyplnění trhlin ve zdivu a omítce. Určeno pro interiéry nevystavované trvalé vlhkosti. Více velikostí.

135
Cover 0 finální celoplošná stěrka
od 60,33 Kč bez DPH
od 73 Kč

Snadno brousitelná pastovitá finální stěrka se zvýšenou odolností vůči otěru, připravena k okamžité aplikaci. Vhodná pro použití na širokou škálu stavebních materiálů.

483
Rokoplast Rapid pro tmelení sádrokartonu
od 60,33 Kč bez DPH
od 73 Kč

Kvalitní tmel na sádrokartonové konstrukce s urychleným tvrdnutím tmelu a možností broušení již po 2 - 3 hodinách. Více váhových kombinací.

798
Rokofinal DUO 2v1 základní + finální tmel
od 127,27 Kč bez DPH
od 154 Kč

Otěru vzdorný, lehce brousitelný tmel na sádrokartony určený jak pro základní, tak i pro finální tmelení. Připraveno pro okamžitou aplikaci. Více váhových variant.

139-1
Roko Profipasta finální stěrka 1,5 kg
51,24 Kč bez DPH
62 Kč

Ihned aplikovatelná pasta pro finální tenkovrstvou stěrku sádrokartonových konstrukcí či jádrových omítek. Výborná zpracovatelnost. Nehodí se do trvale mokrého prostředí.

143

Tmel na sádrokarton, finální tmel na sádrokarton, spárovací tmel na sádrokarton, finiš tmel na sádrokarton, akrylátový tmel na sádrokarton.