XTLINE Satinační válcová bruska s hnacím řemenem 1300 W, 120x100 mm
Neohodnoceno
Satinační válcová bruska se používá pro broušení, leštění, strukturování, matování a satinování. Bruska je vhodná pro materiály jako jsou dřevo, ocel, nerez, barevné kovy a umělé hmoty. Velkou výhodou je hnací řemen, který zajišťuje plynulý přenos výkonu, tlumí rázy při přítlaku na satinační válec a snižuje namáhání mechanických částí, čímž přispívá k tiššímu chodu a delší životnosti stroje. Optimální použití brusky díky malému obvodu rukojeti a její mimořádně ergonomické poloze. Mnohostranné možnosti použití díky bohaté nabídce příslušenství.
Balení produktu:
| Délka | 550 mm |
| Šířka | 240 mm |
| Výška | 185 mm |
| Hmotnost | 5,68 kg |
Detailní popis produktu
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Napětí | 230V/50 Hz |
| Příkon | 1300 W |
| Otáčky | 900-3700 ot/min |
| Přepínač rychlostí otáček | ANO (polohy 1-6) |
| Rozměr kotouče | 120x100 mm |
| Ostatní vlastnosti | regulace otáček |
| Hladina akustického tlaku (LpA) | 91 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA) | 99 dB |
| Izolace | třída ochrany II |
| Krytí | IP20 |
| Prodejní obal | krabice |
| Hmotnost | 3,7 kg |
Návod k použití:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nářadí elektro |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 8592021452804 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?69f05d51)

