Čistící pumpa na otvory
Kód: 842-3Související produkty

Vysoce kvalitní chemická kotva na bázi polyesterové pryskyřice bez styrenu – evropské schválení pro 15 podkladů

Velmi kvalitní vytlačovací profesionální pistole určená pro chemické kotvy typu Kotvix VSF a PSF. Do pistole pasují i běžné silikony, tmely a lepidla o objemu 310 ml.

Polyesterová chemická kotva určená pro kotvení středně zatěžovaných konstrukčních prvků. Neobsahuje styren. (více variant)

Vinylesterová chemická kotva určená pro profesionální kotvení nosných konstrukčních prvků. Neobsahuje styren.(více variant) Aplikační teplota -10 °C až +35°C

Chemická kotva pro vysoké zatížení a všestranné použití v trhlinovém železobetonu.

Profesionální chemická kotva speciálně vyvinuta pro použití v mrazech až do -20 °C. Neobsahuje styren.
Detailní popis produktu
Čistící pumpička pro odstranění nečistot, volných částic a prachu z předvrtaných otvorů, vhodné před aplikací chemických kotev.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Chemické kotvy |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Hmotnost: | 0.55 kg |