XTLINE Aku excentrická bruska 18 V
Neohodnoceno
Akumulátorová excentrická bruska má výbornou ergonomickou konstrukci se dvěma plochami s měkkou gumovou tlumící vložkou pro různé možnosti uchopení. Bruska slouží k plošnému broušení různých materiálů, obrušování nátěrů a leštění. Možnost nastavení regulace otáček v 6 stupních. Má protiprachový spínač a osm otvorů v základně k odsávání prachu. Bruska je bez akumulátoru a nabíječky. Nabíječku a samostatný akumulátor je možné dokoupit zvlášť.
| Délka | 185 mm |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hmotnost | 1,26 kg |
Detailní popis produktu
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Napětí | 18 V |
| Otáčky | 2000-10000 ot/min |
| Přepínač rychlostí otáček | ANO (polohy 1-6) |
| Průměr kotouče | 125 mm |
| Excentricita | 2 mm |
| Hladina akustického tlaku (LpA) | 87 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA) | 98 dB |
| Krytí | IPX0 |
| Ostatní vlastnosti | regulace otáček, odsávání do vaku |
| Součást balení | vak na prach |
| Prodejní obal | krabice |
| Hmotnost bez baterie | 1,1 kg |
Návod k použití: https://b2bk2.xtline.com/K2Picture/xtline/19/2000000352/21547-xt102740_manual.pdf
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brusky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?69f05d51)

